Wielkie Grillowanie
Wydarzenie, trwa od 08-05-2013 do 10-05-2013
Parlament Samorządu Studentów UAM oraz Fundacja "Universitatis Posnaniensis" zapraszają na kolejną edycję juwenaliowej rozgrzewki.

Wielkie Grillowanie to coroczna studencka impreza poprzedzająca Juwenalia.
Organizowana jest dwa tygodnie przed Juwenaliami, w dniach 8 – 9 maja, łącząc ogólnopoznański dzień sportu i 2 dniowy plener koncertowy na terenie Kampusu Morasko.

Wielkie Grillowanie cieszy się ogromną popularnością ze względu na niecodzienne wykorzystanie infrastruktury budynków i terenów zielonych UAM oraz kulturalny i sportowy powiew świeżości w piknikowym klimacie, przy dobrym koncertowym graniu poza wszelkimi schematami. Wstęp jest wolny dla wszystkich studentów.

Już od blisko dekady rzesze uczestników oddaje się beztroskiej zabawie znajdując swoje miejsce pośród traw Moraska, zapachu grilli i smażonych pyszności, które rozdajemy nieodpłatnie uczestnikom biorąc udział w pokazach i konkurencjach sportowych, turniejach gier planszowych i elektronicznych, plenerowych teatrach oraz pokazach sztuki ulicznej i wieczornych koncertach.

Informację wprowadził/a: Marta Gruszczyńska

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.