VI ogólnouniwersytecki rajd jubileuszowy
Wydarzenie, rozpoczyna się 31-05-2014
31 maja 2014 r. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy współpracy z Sekcją Turystyki i Rekreacji Studenckiego Koła Naukowego Geografów i Zakładem Centrum Turystyki i Rekreacji tradycyjnie jak co roku, zapraszają do udziału, w szóstym już, Uniwersyteckim Rajdzie Jubileuszowym.

W Rajdzie biorą udział drużyny liczące 2-5 uczestników każda. w tym roku dostępna jest jedynie trasa piesza, postaraliśmy się jednak żeby obfitowała w jak najwięcej atrakcji. Start tradycyjnie już na Placu Mickiewicza przed Collegium Minus, meta natomiast w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach, w Wielkopolskim Parku Narodowym. Drużyny uczestniczące w Rajdzie otrzymują na starcie kartę gry, mapę oraz zestaw wskazówek niezbędnych do pokonania zaplanowanej trasy. Integralnym elementem tras jest konieczność dojazdu do właściwego miejsca rozpoczęcia (np. środkami transportu publicznego). UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona!
Trasa piesza:
  • długość trasy: około 14km;
  • miejsce startu: plac Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • zawodnicy dojadą w pobliże WPN pociągiem wraz z grupą organizatorów;
  • trasa prowadzi do Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach, przez najpiękniejsze zakątki Wielkopolskiego Parku Narodowego;

www.rajd.amu.edu.pl

UAM - Pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Marta Gruszczyńska

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.