Seminarium „Ramy Kwalifikacji i Programy Nauczania na Bazie Efektów Uczenia Się”
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-05-2010 , godz. 10:00
7 maja 2010 r. w godz. 10.00-14.00 w Małej Auli Collegium Minus odbędzie się ogólnopolskie seminarium bolońskie pt.: „Ramy kwalifikacji i programy nauczania się na bazie efektów uczenia się”.

Seminarium jest organizowane wspólnie przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i naszą uczelnię i będzie prowadzone przez Ekspertów Bolońskich powołanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem seminarium jest:

• przybliżenie tematyki związanej z Europejskimi i Krajowymi Ramami Kwalifikacji,
  • omówienie Krajowych Ram Kwalifikacji dla obszaru nauk humanistycznych,
  • upowszechnianie informacji na temat tworzenia programów studiów na bazie efektów uczenia się.
Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową http://rejestracja.erasmus.org.pl/rejestracja/rejestracja.php i trwać będzie do 30 kwietnia br. lub wyczerpania limitu miejsc.

Program w załączniku

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek