UAM moją uczelnią – ogłoszenie IV edycji konkursu fotograficznego
Wydarzenie, trwa od 07-05-2013 do 12-11-2013
Po raz czwarty Uniwersytet i Fundacja UAM ogłaszają w dniu 7 maja kolejną edycję konkursu fotograficznego UAM Moją Uczelnią, która w tym roku przebiega pod pod hasłem „Uniwersytet nowoczesny”.

Projekt UAM Moją Uczelnią skierowany jest do wszystkich studentów  UAM.

Składa się z trzech następujących elementów:
1. Konkurs fotograficzny ogłaszany zawsze 7 maja.
Przyjmowanie prac fotograficznych w terminie 07.05.-12.11.2013
2. Wydanie Albumowego Kalendarza Uniwersyteckiego na rok 2014 z pracami fotograficznymi laureatów konkursu (początek grudnia 2013)
3. Pokonkursowa wystawa prac fotograficznych dwunastu laureatów, połączona z wernisażem i wręczeniem nagród (styczeń 2014  - Hol Sali Lubrańskiego Collegium Minus)
4. Specjalna nagroda główna dla autora Fotografii Roku 2014

Oczekujemy od studentów prac fotograficznych, ukazujących piękno architektury nowych uniwersyteckich budynków dydaktycznych, które z inicjatywy Władz Uczelni wyrastają w kampusach uczelni na Morasku, Szamarzewie i w Śródmieściu tworząc dla Studentów nowoczesne miejsca nauki. Pokażcie Was samych w nowoczesnych pracowniach, laboratoriach czy audytoriach w których odbywacie zajęcia, pokażcie nowoczesne budynki bibliotek wydziałowych i nowe budynki swoich wydziałów. Pokażcie, że UAM to uczelnia nowoczesna i stale rozwijająca się. Najlepsze zdjęcia będą promowały dobry wizerunek UAM.

Honorowy Patronat:
prof. dr hab. Zbigniew Pilarczyk – Prorektor UAM ds. studenckich

ORGANIZATOR:
FUNDACJA UAM
Małgorzata Nowak – Koordynator Projektu, PR Fundacja UAM
e-mail: malgorzata.nowak@ppnt.poznan.pl
UAM
Organizacja przedsięwzięcia przy udziale Biura Prezydenta Urzędu Miasta Poznania
Akademicki Poznań
Raiffeisen PolBank Polska S.A.