II Rajd Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Wydarzenie, trwa od 08-05-2010 do 09-05-2010
II Rajd Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza to kontynuacja ubiegłorocznego Rajdu Śladami Heliodora Święcickiego, organizowanego z okazji 90-lecia Uniwersytetu. W tym roku wszystkim zainteresowanym proponujemy do wyboru cztery trasy: pieszą, rowerową, samochodową i kajakową (trzydniową), dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

W Rajdzie może wziąć udział każdy, zarówno społeczność akademicka jak i mieszkańcy Poznania i okolic. Twórcy Rajdu to zespół skupiony wokół Studenckiego Koła Naukowego Geografów, działającego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych, zatem idąc, jadąc lub spływając z geografami możecie mieć pewność, że nigdy nie stracicie orientacji!

Trasa Rajdu wiedzie z Poznania do Obrzycka - niewielkiej miejscowości, w której kryje się wiele ciekawych i pięknych zakątków, łącznie z miejscem Mety Rajdu - Domem Pracy Twórczej, gdzie na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji, wspólne grillowanie oraz wiele gier i zabaw.

Zapraszamy serdecznie!
www.rajd.amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.