Festiwal Muzyczny Juwenalia
Wydarzenie, trwa od 24-05-2018 do 26-05-2018

Największy Festiwal w Wielkopolsce, stworzony głównie dla studentów. W tym roku na scenie wystąpi Krzysztof Krawczyk, Ørganek, Snowblind, Mrozu, Daria Zawiałow i inni. W programie także tradycyjny przemarsz poznańskich studentów ulicami miasta Poznania. Pochód Juwenaliowy otwiera najbardziej wyczekiwane święto studentów w ciągu całego roku akademickiego.

Festiwal jest tworzony przez uczelnie poznańskie, zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP) oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Niepublicznych Uczelni Poznańskich (SSNUP).

Tegoroczne Juwenalia odbywać się będą w Parku im. Jana Pawła II w Poznaniu, wzdłuż ulicy Żelazka (wejście od ulicy Droga Dębińska).

Dla studentów z ważną legitymacją studencką - wstęp wolny.
Bilety do kupienia na stronie Biletomat oraz w kasach biletowych w dniu imprezy.

Szczegóły na stronie http://juwenalia.poznan.pl/

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna