Koncert z okazji 99-lecia uczelni
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-05-2018

Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki zaprasza społeczność uniwersytecką na jubileuszowy Koncert Majowy, który odbędzie się w czwartek, 10 maja 2018 r., o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne:

• Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej,
  • Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza,

• Orkiestra Filharmonii Poznańskiej, pod dyrekcją Łukasza Borowicza.

Na koncert obowiązuje wstęp za zaproszeniami oraz – wzorem koncertu styczniowego – obowiązywać będzie internetowy system rezerwacji biletów.

Zaproszenia dla senatorów wysłane zostały pocztą wewnętrzną. Adresatów tych zaproszeń uprzejmie prosimy o potwierdzenie najpóźniej do dnia 30 kwietnia br. pod nr tel. 61 829 44 68 lub na adres e-mail pani Magdaleny Kalawskiej z Sekcji Promocji: kalawska@amu.edu.pl.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów
i studentów będą do pobrania w internetowym systemie rezerwacji na stronie koncerty.amu.edu.pl

Rejestracja ruszy od 7 maja br. o godz. 10.00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o majowych uroczystościach jubileuszowych w serwisie Dekady:
www.jubileusz.amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna