Konkurs plastyczny dla studentów
Wydarzenie, trwa od 01-05-2017 do 23-05-2017

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Uczelnianym Konkursie Plastycznym im. Piotra Wójciaka pt. „Kalejdoskop Współczesności”, który ogłosozny jest w ramach Dekady Jublieuszowej UAM. Prace konkursowe można składać do 17 maja 2017 roku na Wydziale Studiów Edukacyjnych przy ul. Szamarzewskiego 89. Zobacz plakat.

Do udziału w konkursie zaproszeni są studenci wszystkich wydziałów, kierunków, specjalności, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, doktoranckich i podyplomowych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 19 maja 2017 roku. Ogłoszenie listy laureatów, wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa nastąpi podczas otwarcia pokonkursowej wystawy prac w ramach otwarcia Festiwalu Kultury Studentów „KULMINACJE” w dniu 23.05.2017 roku o godzinie 13.30 podczas uroczystego wernisażu z udziałem J. M. Rektora UAM i Władz Dziekańskich oraz społeczności akademickiej i zaproszonych gości.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w przestrzeniach wystawowych Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Wydziału Nauk Społecznych.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy zapoznać się z regulaminem, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje.

Studenci, którzy zdecydują się na udział w konkursie powinni wypełnić także formularz zgłoszeniowy

Prace konkursowe wraz ze zgłoszeniem można zostawiać na portierni Wydziału Studiów Edukacyjnych przy ul. Szamarzewskiego 89 (budynek D) oraz w miejscach wymienionych w regulaminie.

Zachęcamy do udziału. 

 

Więcej o majowych uroczystościach jubileuszowych w serwisie Dekady:
www.jubileusz.amu.edu.pl

oraz na profilu UAM:
www.facebook.com/amupoznan

Zobacz zaproszenie JM Rektora na obchody Dekady Jubileuszowej


Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.