Koncert Majowy
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-05-2016

Szanowni Państwo,
Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Bronisław Marciniak zaprasza społeczność uniwersytecką na tradycyjny Koncert Majowy w ramach obchodów Dekady Jubileuszowej, który odbędzie się w sobotę, 7 maja 2016 r., o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne:

Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją Aleksandra Grefa,
Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej

oraz Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza,
który wystąpi wspólnie z gościem specjalnym Koncertu,
Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia AMADEUS, pod dyrekcją Agnieszki Duczmal.

Na koncert obowiązuje wstęp wyłącznie za zaproszeniami.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów będą do odbioru w Dziale Promocji i Marketingu, w Collegium Historicum przy ul. Św. Marcin 78, pokój nr 229, w dniach 4, 5 i 6 maja, w godzinach od 9.00 do 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka